www.cvonline.hu

HR Tanácsadó

  • A hirdetés 988 napja lejárt
Cégünk magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő vállalat, mely elsősorban az informatika és gyártás területére specializálódott. Csapatunkba keresünk HR tanácsadót.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Munkaerő-közvetítési projektek teljes körű eredményes lebonyolítása mérnöki és IT területen
  • Ügyfél igényeinek felmérése
  • Álláshirdetések igényes elkészítése, megfogalmazása
  • Potenciális jelöltek felkutatása
  • Interjúk lebonyolítása, jelöltek értékelése, interjú lapok elkészítése
  • Folyamatos, proaktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, igény szerint piackutatások készítése
  • Munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Képzettség típusa:

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Munkaerő-közvetítési területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (mérnöki és/vagy IT szektor erősen preferált)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Elvárt személyiségjegyek:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktivitás
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Cél- és sikerorientált hozzáállás
  • Kitartás, „nem adom fel” szemlélet

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület

Amit nyújtunk:

  • Kihívással teli projektek
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern gondolkodású, rugalmas, kreatív csapat, támogató háttér

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B16HRt

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás