www.cvonline.hu

HR Tanácsadó

  • A hirdetés 1217 napja lejárt

Cégünk közép- és felsővezetők keresésére specializálódott nemzetközi vezetőkiválasztó cég, amelynek fő profilja a „fejvadászat” (jelöltek közvetlen megkeresése) Magyarországon, illetve a Közép- és Kelet-Európában. Ügyfélkörünk a régió legsikeresebb vállalataiból áll.

Most egy rendkívüli lehetőségként a saját budapesti irodánkba kínálunk Tanácsadói pozíciót!

Feladatkörök:

  • Hazai és nemzetközi munkaerőpiac legjobb jelöltjeinek megkeresése
  • A kiválasztási folyamatban való részvétel: „cold calls”, telefonos előszűrés és interjúztatás
  • Pályázók dokumentumainak karbantartása
  • Adatbázis kezelés
  • Pályázók referenciaellenőrzése
  • Ügyfél vállalatok feladatainak és kultúrájának részletes átlátása

Amit elvárunk tőled:

  • Értékesítési attitűd
  • Felsőfokú végzettség, gazdasági szakirány előnyt jelent
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat, ideális esetben vezető kiválasztás területén
  • Magas szintű angol ÉS német nyelvtudás
  • Networking
  • Multi-tasking
  • Legyél jól szervezett és strukturált gondolkodású
  • Legyél fogékony az új dolgok iránt és tudd alkalmazni azokat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Magas szintű önállóság
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Munkalehetőség egy nemzetközi, fiatalos és dinamikus csapatban

Ha megfelelőnek érzed magad a kihívásra, várjuk jelentkezésed! E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő