www.cvonline.hu

HR tanácsadó

  • A hirdetés 1149 napja lejárt

Az IM-Digital Kft. online állásportál-hálózatához munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:

  • toborzási, kiválasztási feladatok ellátása
  • partnerekkel telefonos kapcsolattartás
  • HR területhez kapcsolódó témákban cikkek írása
  • rendezvényeken való részvétel, az állásportál-hálózat képviselete, előadások tartása
  • önéletrajz adatbázis karbantartása, minőségi ellenőrzése
  • tréningek, rendezvények szervezése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • minimum 1 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • középszintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek
  • határozott, dinamikus személyiség
  • önálló, precíz, lendületes munkavégzésre való képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil céges háttér
  • versenyképes jövedelem
  • fiatal, energikus, összetartó csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő