www.cvonline.hu

HR Tanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 591493

Imádsz emberekkel foglakozni? Kommunikatív, nyitott személyiség vagy? Toborzási tapasztalatot szereztél az SSC, IT, mérnök, pénzügy területek egyikében? Ha magadra ismertél, várunk munkaerő-közvetítési/fejvadász üzletágunk csapatába HR TANÁCSÁDÓNAK

Feladatok:
  • Recruitment projektjeid önállóan menedzseled,
  • Munkakör profilját, projekt részleteit teljes körűen egyezteted Ügyfeleiddel,
  • Célod a profilnak legmegfelelőbb jelöltek felkutatása, profi bemutatása,
  • Döntéshozatalban Ügyfeleid maximálisan támogatod,
  • Szorosan együttműködsz, fejleszted researcher kollegád,
  • Kapcsolati hálód folyamatosan építed, új innovatív forrásokat kutasz fel, jelölt adatbázisod bővítése céljából,
  • Minőségi kapcsolatokat tartasz fenn Ügyfeleiddel és Jelöltjeiddel egyaránt,
  • Aktívan részt veszel az üzletág működését érintő fejlesztésekben.
Elvárások:
  • Jelentkezz bátran, ha rendelkezel legalább fél éves toborzási tapasztalattal az SSC, IT, mérnök, pénzügy területek egyikében,
  • Felsőfokú végzettséged megszerezted,
  • Toborzás-kiválasztási technikákat, módszereket jól ismered,
  • Magabiztosan használod az angol nyelvtudásod,
  • Tanácsadói attitűddel rendelkezel,
  • Innovatív a gondolkodásod,
  • Pozitív személyiség vagy,
  • Szeretnél egy jó csapat tagja lenni.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés, kiemelkedő juttatási rendszer,
  • Folyamatos képzés, fejlődési lehetőség,
  • Önállóság, szakmai érvényesülés,
  • Professzionális munkahelyi légkör,
  • Együttműködő, jó kedélyű, összetartó csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Jelentkezésed fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Jelentkezésed bizalmasan kezeljük. Köszönjük!

Kategória
Humán erőforrás
Régió