www.cvonline.hu
HR tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.06.13.
Jelentkezési határidő: 2014.06.21.
Hirdetés azonosító: 463230
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Folyamatosan bővülő csapatunkba IT tudással rendelkező tanácsadókat keresünk.

HR tanácsadó – IT szektor

Célunk, hogy megrendeléseink mennyiségének dinamikus növekedése mellett is kiemelkedő színvonalú szolgáltatást nyújtsunk megrendelőink részére.

Ennek biztosítása érdekében IT tudással és tapasztalattal rendelkező tanácsadók jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • IT toborzási és kiválasztási projektek teljes körű kezelése
  • Potenciális jelöltek szűrése, felkutatása
  • Személyes, illetve telefonos interjúk lebonyolítása
  • Mindenkori partner igényeinek megfelelő szakmai, és esetenként személyiségre vonatkozó jellemzés készítése
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása
  • Találkozókon, állásbörzéken, ügyféltalálkozókon a cég képviselete
  • Kapcsolattartás a partnercégek képviselőivel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Munkaerő-közvetítés területén kifejezetten IT szektorban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Gyakorlat IT szakemberek interjúztatásában, kiválasztásában
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (további nyelvismeret előnyt jelenthet)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság
  • Csapatjátékos beállítottság

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
  • Összeszokott, sikeres csapat