www.cvonline.hu

HR tanácsadó

  • A hirdetés 421 napja lejárt

Évek óta a HR tanácsadói szakmában dolgozik és új lendületet adna karrierjének? Motiválná a rugalmasabb munkaidő beosztás, az esetenként home office munkavégzés? Eddig is önállóan dolgozott, de egy sokrétű infrastruktúra eredményesebbé tenné munkáját? Amennyiben kíváncsi a részletekre, kérjük jelentkezzen HR Tanácsadó állásajánlatunkra! Motivációját változatos megbízásokkal, kiemelkedő bérezéssel és kiemelt szakmai támogatással tartjuk majd fenn!

Feladatok

- Munkaerő-közvetítési projektek önálló elvégzése (fejvadászat, direkt csatornák, szakterületspecifikus módszerek)

- Kreatív és aktív jelöltkeresés a toborzás folyamán

- Jelöltek szűrése, interjúztatása, értékelése

- Kapcsolattartás és szakmai támogatás a megrendelők felé

- A jelöltek értékeléssel egybekötött bemutatása a partnereink részére

- Együttműködő légkör megteremtése a jelöltekkel és a megbízónkkal

- Szakmai állásfoglalás a felvételi folyamat során, döntéstámogatás

- A felvételt követően a jelölt beilleszkedésének támogatása

- Heti meetingeken való részvétel, riportolási kötelezettség

- Cégünk értékeinek megőrzése és képviselete

Elvárások

- Legalább 3 év tanácsadói területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

- Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség

- Elkötelezettség, elhivatottság, kitartás, szorgalom, empátia, kooperációs hajlam

- Rugalmasság, együttműködési hajlandóság, lelkiismeretesség és önmegvalósítási igény

- Hosszútávú célok, jövőkép megléte

- Stabil, a mindennapok során bátran használt angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

- Biztos szakmai háttér egy, a hazai piacon több mint 10 éve jelenlévő HR tanácsadó cégtől

- Egy kötetlen munkavégzésre lehetőséget biztosító struktúrát

- Irodaházas, zöld munkakörnyezetet

- Kiválasztást támogató csapatot, recruiter kollégákat

- Együttműködő, jó hangulatú légkört

- Közös rekreációs programot

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Bogdanovits Péter
Telefon: 06303705311

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol