www.cvonline.hu

HR Tanácsadó

  • A hirdetés 618 napja lejárt

 A német tulajdonú, minőségbiztosítási szolgáltatásokkal és nemzetközi munkaerő-közvetítéssel foglalkozó BUTSCH Kft. kecskeméti irodájába

munkatársat keresünk.

 Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok HR területen
  • Folyékony angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előny)
  • Minimum 2 év tapasztalat munkaerő-közvetítési / kölcsönzési területen (fizikai és szellemi munkavállalók egyaránt)
  • Sourcing módszerek ismerete: social media recruitment, adatbázisos keresés, interactive strategies

Előny:

  • Tapasztalat mérnöki / műszaki területre történő kiválasztásban

 Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

  • Angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér