www.cvonline.hu

HR Tanácsadó - Sopron (Referenciaszám: SZV-1720)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.10.05.
Hirdetés azonosító: 1079347

Feladatok:

  • Meghatározott álláskeresői ügyfélkörnek történő speciális szakmai tanácsadás
  • Egyéni esetkezelés
  • Új ügyfelek szakszerű tájékoztatása
  • Napi szintű adminisztráció precíz vezetése, adatbázis kezelő programba történő rögzítés

Elvárások:

  • Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség - humán erőforrás-, vagy szociális területen;
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Jó kommunikációs- és szervező készség;
  • Szociális érzékenység
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • 1-2 éves HR területen szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:
Sopron

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. saját csapata bővítése céljából keres toborzási és kiválasztási területre ügyfélorientált, magas szociális érzékenységgel rendelkező személyügyi tanácsadót

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a megadott e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SZV-1720-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás
Régió Sopron
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő