www.cvonline.hu
HR tanácsadó (Referenciaszám: PJ2662)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.01.29.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 745379
lejárt

A Pannonjob Kft. székesfehérvári központjába keres munkatársat német és angol nyelvtudással az alábbi munkakörbe:

HR Tanácsadó

Feladatok:
- Toborzási és kiválasztási projektek önálló koordinálása

- Interjúk szervezése, lebonyolítása
- Komplex munkaerő-közvetítési projektek menedzselése
- Kapcsolattartás a partnercégek képviselőivel és a munkavállalókkal, jelöltekkel
- Nyilvántartások, statisztikák készítése
- A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Magabiztos, tárgyalási szintű német nyelvtudás
- Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- B kategóriás jogosítvány
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság
- Csapatjátékos beállítottság

Amit kínálunk:
- Kellemes munkakörnyezet
- Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
- Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
- Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál
- Versenyképes juttatási rendszer

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, magyar és németl nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" data-width="100px" data-height="40px" data-colorscheme="light" data-layout="standard" data-action="like" data-show-faces="false" data-send="true">