www.cvonline.hu

HR tanácsadó - pénzügyi területre

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1071091

Szeretsz emberekkel foglalkozni és érdekel a HR? Pénzügyi területen szereztél tapasztalatot, de érdekesebb, sokszínűbb feladatokra vágysz? Ha igen, lehet, hogy pont Téged keresünk!

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata, a Randstad csoport tagja, mely 55 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival.

Dinamikusan növekvő cégünk egyik pénzügyi keresésekkel foglalkozó csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező tanácsadó kollégákat.

Feladatok:

- Ügyfelekkel és jelöltekkel való aktív, napi kapcsolattartás
- Jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelés elkészítése és a folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
- Munkaerő piac feltérképezése, monitorálása, visszajelzés ügyfeleinknek
- Új, potenciális vállalatok megkeresése, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
- Lehetőség projektekben való részvételre

Elvárások:

- Pénzügyi területen vagy hasonló munkaerőközvetítés területén szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
- Kezdeményezőkész, dinamikus, eredményorientált, a szakma iránt lelkesedni tudó személyiség
- Felsőfokú végzettség
- Erős, aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési és tanulási lehetőség, hosszútávú karrier
- Multinacionális, biztos háttér
- Fiatalos, lendületes, csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján