www.cvonline.hu

HR Tanácsadó Partner

  • A hirdetés 824 napja lejárt

Évek óta a HR tanácsadói szakmában doglozol és új kihívásokat keresel? Ragaszkodsz az önálló munkavégzéshez vagy épp most szeretnél szakítani a kötöttségekkel? Mi nem munkaidőt, hanem feladatot és a szülséges infrastruktúrát ajánljuk Neked.

Amennyiben kíváncsi vagy a részletekre, jelentkezz

HR tanácsadó Partner

alláasajánlatunkra. Motivációdat kiemelt jövedelemrendszerrel tartjuk majd fent.

Feladatok

  • A szerződés kötést követően egy együttműködő légkör megteremtése Megbízónkkal,
  • a keresett munkakörrel kapcsolatos teljeskörű egyeztetés,
  • partnerünk folyamatos tájékoztatása azon munkaerőpiaci információkról, melyek érintik a közvetítési folyamatot
  • teljeskörű, a lehetetlen szót nem ismerő toborzás (fejvadászat, direkt csatornák, szakterületspecifikus módszerek),
  • a jelöltekkel folyamatos kapcsolattartás, rendszeres tájékoztatás és visszajelzés,
  • a jelöltek szakmai értékelésének továbbítása Partnerünk részére,
  • szakmai állásfoglalás a felvételi folyamat során, döntéstámogatás,
  • a felvételt követően a jelölt beilleszkedésének támogatása,
  • ügyfelünkkel való személyes kapcsolattartás,
  • heti meetingeken való részvétel, riportolási kötelezettség,
  • az Aarenson Consulting értékeinek megőrzése és képviselete.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • minimum 5 év hasonló területen szerzett releváns tapasztalat,
  • önálló, független munkavégzésre alkalmas személyiség,
  • elkötelezettség, elhivatottság, kitartás, szorgalom, empátia, kooperációs hajlam,
  • rugalmasság, együttműködési hajlandóság, lelkiismeretesség és önmegvalósítási igény,
  • hosszútávú célok, jövőkép megléte,
  • stabil, a mindennapok során bátran használt angol nyelvtudás,
  • partneri jogviszonyban való munkavégzés vállalása.

Amit kínálunk

  • Egy közel 10 éve prosperáló céget, mint biztos hátteret,
  • kötetlen munkavégzésre lehetőséget biztosító struktúrát,
  • kiválasztást támogató csapatot, recruiter kollégákat,
  • együttműködő, jó hangulatú csapatot,
  • közös rekreációs programot.

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő