www.cvonline.hu

HR tanácsadó partner

  • A hirdetés 1348 napja lejárt

Évek óta a HR tanácsadói szakmában dolgozik és új kihívásokat keres? Ragaszkodik az önálló munkavégzéshez, vagy épp most szeretne szakítani a kötöttségekkel? Mi nem munkaidőt, hanem munkát és a szükséges infrastruktúrát ajánljuk Önnek!

Amennyiben kíváncsi a részletekre, kérjük jelentkezzen

állásajánlatunkra! Motivációját kiemelt jövedelemrendszerrel tartjuk majd fent!

Feladatok

  • HR projektek önálló szakmai vezetése,
  • Teljeskörű toborzás-kiválasztás,
  • A potenciális jelöltek direkt-kutatással való elérése,
  • Belföldi és külföldi Megbízóinkkal való szoros kapcsolattartás, együttműködés,
  • Kreatív hirdetési/toborzási kampányok összeállításában való részvétel,
  • Jelöltek utógondozása,
  • Heti riportolás a Megbízó felé,
  • Állásbörzéken való részvétel

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/munkaügyi/HR végzettség előny)
  • Munkaerő-közvetítés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Fejvadász típusú direkt kutatás, jelöltállítás
  • Kialakult kapcsolatrendszer műszaki/IT/pénzügyi munkaerővel
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Önálló munkavégzésre való képesség, hajlandóság
  • Csapatjátékos beállítottság

Értékelt kvalitások

  • Aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Készen állás a partneri jogviszonyra

Amit nyújtunk

  • Kötetlen munkaidő
  • Átlagon felüli jövedelemrendszer
  • Folyamatosan fejlődő, újabb és újabb kihívásokat biztosító céges háttér
  • Céges laptop, telefon
  • Fiatalos, inspiráló csapat
  • Kiváló és modern munkakörülmények
  • Tréningek, képzések, fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő