www.cvonline.hu

HR TANÁCSADÓ - Munkaerő-kölcsönzési területre

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.

Pozíció leírása / Job description

Szereztél már tapasztalatot munkaerő-kölcsönzésben viszont az értékesítés világa is közel áll hozzád? Talán értékesítési háttérrel rendelkezel de vonz a HR és a munkaerő-kölcsönzés?
Dinamikus vagy és fontos számodra, hogy igazán jó hangulatú csapatban dolgozz?

Ha igen, akkor lehet, hogy pont téged keresünk a Randstad dinamikusan bővülő munkaerő-kölcsönzési divíziójába!

Feladatok:

- Munkaerő-kölcsönzési projektek menedzselése
- Előszűrés, telefonos és személyes interjúk lefolytatása, fizikai és szellemi munkaerő toborzása
- Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
- Részvétel ügyfél találkozókon, tárgyalásokon
- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Munkaerő-kölcsönzésben ÉS/VAGY értékesítésben szerzett tapasztalat
- Energikus, eredmény-orientált és proaktív személyiség
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Lehetőség arra, hogy egy piacvezető HR tanácsadó cég munkatársa legyél
- Klassz és fiatalos környezet a Millenáris Park irodaházában, prémium helyen
- Kihívást jelentő feladatok, felelősségteljes munkakör és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -