www.cvonline.hu

HR Tanácsadó - Debrecen

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.24.
Hirdetés azonosító: 1082555

Szereztél már tapasztalatot munkaerő-kölcsönzésben/közvetítésben viszont az értékesítés világa is közel áll hozzád?
Dinamikus vagy és fontos számodra, hogy értéket teremts a munkáddal?

Ha igen, akkor lehet, hogy pont TÉGED keresünk a Randstad újonnan nyitott debreceni irodájába!

Feladatok:

- Beérkező pályázatok előszűrése, telefonos és személyes interjúk lefolytatása, értékelések elkészítése és továbbítása a partnereink felé
- Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
- Részvétel ügyfél találkozókon, tárgyalásokon, állásbörzéken

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Minimum erős, aktív középfokú angol nyelvtudás
- HR tapasztalat
- Energikus, eredmény-orientált és proaktív személyiség
- Nagy fokú önállóság és talpraesettség
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Lehetőség arra, hogy egy piacvezető HR tanácsadó cég munkatársa legyél
- Fiatalos iroda Debrecen belvárosában
- Kihívást jelentő feladatok, felelősségteljes munkakör és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján