www.cvonline.hu

HR Tanácsadó A01

  • Frissítve 54 napja

Feladatok

  • A toborzás-kiválasztási feladatok önálló ellátása, folyamatának fejlesztése többek között a közösségi médián keresztül, építve a potenciális jelöltek volumenét;

  • HR asszisztensek munkájának koordinálása;

  • Külső és belső hirdetések kezelése;

  • Interjúk és tesztírások szervezése és levezénylése;

  • Megbízókkal való kapcsolattartás;

  • Szakmai interjúztatókkal való szoros együttműködés;

  • Részvétel állásbörzéken, ügyfél találkozókon;

  • Ügyvezető felé riportálás.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás;

  • Néhány éves releváns tapasztalat;

  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség;

  • Konstruktív, teljesítmény-orientált személyiség.

Kategória Humán erőforrás
Régió Fejér