www.cvonline.hu

HR Tanácsadó a RANDSTAD csapatába

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1067902

Dinamikus vagy és fontos számodra, hogy igazán jó hangulatú csapatban dolgozz?

Szeretsz emberekkel foglalkozni és érdekel a toborzás-kiválasztás világa?

Fontos számodra, hogy egy jó branddel rendelkező nemzetközi cégnél dolgozz, ahol tanulni és fejlődni is tudsz?

Ha igen, akkor lehet, hogy pont TÉGED keresünk a Randstad dinamikusan bővülő csapatába!

Talán most jött el a pillanat, hogy változtass, és egy olyan munkahelyen dolgozz, ahová mindennap szívesen mész be dolgozni.

Feladatok:

- Beérkező önéletrajzok előszűrése, telefonos és személyes interjúk lefolytatása, értékelések elkészítése és továbbítása a partnereink felé
- Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
- Részvétel ügyfél találkozókon, tárgyalásokon
- Új,potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Erős és aktív angol nyelvtudás
- HR tapasztalat
- Energikus, eredmény-orientált és proaktív személyiség

Amit kínálunk:

- Lehetőség arra, hogy egy piacvezető HR tanácsadó cég munkatársa legyél
- Klassz és fiatalos környezet a Millenáris Park irodaházában, prémium helyen
- Kihívást jelentő feladatok, felelősségteljes munkakör és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján