www.cvonline.hu

HR Támogató projektvezető,Kaposvár.

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 965966
lejárt

Országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel,munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég.
Saját csapatát bővítve új munkatársat keres kaposvári nagyvállalathoz!

Munkakör leírása :

HR támogató projektvezető

Főbb feladatok,munkák:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű menedzselése,
  • Toborzási igény mennyiségi és minőségi teljesítése,
  • Toborzási csatornák,eszközök kiválasztása és a költségek kontrollálása,
  • Együttműködés és proaktív kapcsolattartás a cég vezetőivel,a HR osztállyal és a projektvezetőkkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR/munkaügy),
  • Alapos munkaügyi ismeretek,
  • Termelői oldalon megszerzett HR- és/ vagy szolgáltató oldalon munkaerő kölcsönzésben szerzett tapasztalat,
  • Projektvezető tapasztalat előny,de nem elvárás,
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
  • Magabiztos személyiség,vezetői attitűd,
  • "B" kategóriás jogosítvány,vezetési gyakorlat,
  • Biztos számítástechnikai ismeretek (Word,Excel,Power Point )
  • Angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

  • Mobiltelefon,
  • Laptop,
  • Fiatalos,lendületes csapat,
  • Rugalmas munkavégzés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu