www.cvonline.hu

HR támogató munkatárs dánnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába dánnyelv-tudással rendelkező HR támogató munkatársat keresünk

Feladatok:

  • külföldi ügyfelek HR adatbázisainak folyamatos frissítése, naprakészen tartása,
  • külföldi ügyfelekkel/munkavállalókkal való hatékony kommunikáció,
  • HR-t érintő kérdések megválaszolása telefonon és e-mailen,
  • felmerülő problémák megoldása,
  • HR csapat támogatása, adminisztratív feladatok ellátása,
  • folyamattesztelési feladatok, fejlesztési, változtatási javaslatok kidolgozása,
  • vállalat más részlegeivel való folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (pályakezdők, végzős hallgatók jelentkezését is várjuk),
  • hatékony időbeosztásra, prioritások felállítására való képesség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • problémamegoldó személyiség,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás,
  • kiváló, aktív dánnyelv-tudás.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.