www.cvonline.hu

HR szolgáltatási csoportvezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2017.10.21.

Szívesen dolgoznál egy nemzetközi vállalatnál, különleges környezetben?
Van tapasztalatod HR csapat irányításában?
Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel?

Nemzetközi hátterű megbízónk keres HR szolgáltatási csoportvezetőt

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi hátterű megbízónk keres HR szolgáltatási csoportvezetőt az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

- A munkavállalók teljes életciklusát átölelő HR adminisztratív vonatkozású feladatainak megszervezése, koordinálása
- A HR szolgáltatási csoport portfóliójában található szolgáltatások fejlesztése
- A csoport szolgáltatási szintjeinek meghatározása, nyomon követése
- A toborzás-kiválasztási folyamatok támogatása
- Kapcsolattartás munkaerő közvetítő, kölcsönző cégekkel
- Riportok, statisztikák, kimutatások naprakész menedzselése
- Részvétel a terület működésével kapcsolatos projektekben

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
- Vezetői tapasztalat 4-6 fős csoport vezetésében
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Excel, Word és integrált vállalatirányítási rendszerek
- Innovatív gondolkodásmód
- Kiváló szervezőkészség, nagyfokú precizitás

Amit kínálunk / Offer

- Nemzetközi környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Folyamatos fejlődési lehetőség

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -