www.cvonline.hu

HR szervező fejlesztő

  • A hirdetés 683 napja lejárt

A DIPA Diósgyőri Papírgyár Zrt.

munkatársat

keres

Főbb feladatok, tevékenységi kör:

  • munkajogi megfelelés biztosítása – HR adminisztráció támogatása;
  • toborzási, kiválasztási folyamatban való aktív részvétel;
  • HR terület adminisztratív támogatása;
  • szociális és egyéb juttatási elemek adminisztrációja;
  • képzések, belső oktatások, tudásmegosztás szervezése;
  • integrációs programok készítése és nyomon követése;
  • HR rendszerek fejlesztésében való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (HR, munkaügy) végzettség
  • naprakész munkajogi ismeretek
  • releváns munkakörben töltött min 1-2 év tapasztalat
  • fejlett kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • dinamikus, határozott személyiség
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • erős felhasználói szintű informatikai ismeret (MS Word, Excel, PowerPoint)

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes, változatos munkakör

Előny:

  • Munkakörelemzésben szerzett gyakorlat
  • Kompetenciarendszerek ismerete
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

A munkavégzés helye: Miskolc

A motivációs levél és részletes szakmai önéletrajz mellett kérjük bérigény megjelölését.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő