HR SZERVEZET- ÉS TRÉNINGFEJLESZTÉSI VEZETŐ - Manufacturing Industry

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1138488

Komárom-Esztergom megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Szervezetfejlesztési Vezetőként a vállalat gyártó- és szolgáltató egységeinek a támogatása a HR folyamatok mentén
  • A szervezetébe tartozó beosztottak (specialisták, asszisztensek) irányítása, napi munkájának koordinálása
  • A szakember igény biztosítása, a toborzási és kiválasztási folyamatok irányítása
  • A dolgozói tréning és fejlesztési folyamatok vezetése
  • A dolgozói teljesítményértékelési folyamatok menedzselése
  • Szervezetfejlesztés, utánpótlás tervezés
  • Szervezeti változások megalapozása, menedzselése, üzleti projektekben a HR szervezet képviselete
  • Az éves budget tervezési folyamat koordinálása
  • Riportok, analízisek KPI-ok nyomon követése, fejlesztése
  • Az irányítása alá tartozó funkciókat érintő adminisztrációs folyamatok felügyelete
  • A vállalat társosztályaival, vezetőivel történő együttműködés

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú diploma
  • Folyékony angol nyelvtudás, nemzetközi környezetben való gyakorlat
  • Több év HR területen (toborzásban, tréningben, szervezetfejlesztésben) szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 év vezetői / csoportvezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ismeretek és szakmai tapasztalat a HR folyamatok fejlesztésében, vállalati irányelvek kialakításában
  • Multinacionális termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervező és kommunikátor, határozott személyiség, vezetési tapasztalat
  • Innovatív, erős folyamatfejlesztési szemlélet
  • Kezdeményező, együttműködő és pozitív szemléletű motiváló személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelmi csomag
  • Magas színvonalú szakmai háttér
  • Élenjáró nemzetközi gyakorlat megismerése és alkalmazása
  • Szervezeti fejlődési potenciál

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR SZERVEZET- ÉS TRÉNINGFEJLESZTÉSI VEZETŐ - Manufacturing Industry, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678