www.cvonline.hu

HR Szakmai Munkatárs

  • A hirdetés 501 napja lejárt

 Feladatok:

  • A projekteken belüli munkakörben kiadott feladatokat önállóan menedzseli
  • Információkat gyűjt, jelentéseket, kimutatásokat készít
  • Részt vesz szakmai beszámolók elemzésében és értékelésében, visszajelzéseket készít
  • A beérkező beszámolók alapján összefoglalókat készít
  • Támogatja a projekt határidőre történő előkészítését és lebonyolítását
  • Projektekkel összefüggő rendezvények, oktatások és képzések szervezési, adminisztratív és archiválással kapcsolatos feladatainak ellátását támogatja
  • Összegyűjti, és rendszerezi a célcsoport részéről érkező kérdéseket és válasz tervezeteket készít
  • Kapcsolatot tart fenn a partner szervezetekkel és a célcsoporttal
  • Elvégzi a projekt adminisztrációt az eljárásrendek maximális betartásának figyelembevételével
  • A Projektvezető irányítása mellett hatékonyan gazdálkodik a projekt megvalósításához szükséges erőforrásokkal, a rendelkezésre álló pénzügyi- és időkerettel
  • Eleget tesz a támogatási szerződésben és a vonatkozó jogszabályokban foglaltaknak
  • Ellenőrzési jogkör mellett közreműködik a projekt teljes dokumentációjának előkészítésében és véglegesítésében

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat min. 2-3 év
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Jó szervezőkészség, kiváló kapcsolatteremtő és együttműködő képesség
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Office irodai programcsomag magas szintű kezelése, elektronikus adminisztrációs felületek kezelése
  • Rugalmasság, terhelhetőség, stressztűrés
  • Mobilitási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság
  • Munkaerő-piacot, foglalkoztatást érintő, vagy kis és középvállalkozásokat célzó, munkahely teremtő, beruházási illetve képzési pályázatokban, projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal - fizetési igény megjelölésével - a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő