www.cvonline.hu

HR szakmai gyakornok

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Humánpolitikai Igazgatósága

HR SZAKMAI GYAKORNOK

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 1091 Budapest, Üllői út 1. (Kálvin tér)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a Humánpolitikai vezető és a HR szakértők napi munkájának adminisztratív támogatása (megbeszélések szervezése, vendégek fogadása),

  • interjúk szervezése,

  • részvétel a beléptetéssel, kiléptetéssel kapcsolatos munkaügyi adminisztrációban,

  • egyéb szakmai támogató feladatok ellátása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (emberi erőforrás menedzsment és/vagy kommunikációs tanulmány előnyt jelent),

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,

  • HR területen szerzett (gyakornoki) tapasztalat előnyt jelent,

  • felhasználó szintű MS Office ismeretek.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezik,

  • precizitás és terhelhetőség jellemzi,

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,

  • dinamikus, határozott egyéniség,

  • kedveli a változatos feladatokat és szeretne megismerkedni a HR terület működésével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezzen Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol