www.cvonline.hu

HR szakértő

  • A hirdetés 874 napja lejárt

Feladatok:

  • Oktatásokkal kapcsolatos feladatok elvégzése (képzési terv elkészítése, oktatásszervezés, riporting, oktatási rendszerek fejlesztése),

  • Kiválasztásban való részvétel,

  • Kompenzációs és javadalmazási rendszerek működtetése,

  • A teljesítményértékelési rendszer működtetése, fejlesztése,

  • Az Integrált Irányítási Rendszer érintett szabályozó dokumentumainak folyamatos aktualizálása, belső auditokon való részvétel,

  • HR adminisztrációs feladatok elvégzése (létszám, bér és egyéb havi riportok elkészítése, fejlesztése, SAP adatrögzítések),

  • HR adminisztrációs folyamatok fejlesztésének támogatása,

  • További HR projektek támogatása,

  • A vállalat életéhez kapcsolódó közösségi programok szervezésének támogatása.

    Elvárások:

  • HR szakirányú vagy gazdasági felsőfokú végzettség,

  • Multinacionális környezetben szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat,

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,

  • Magas szintű MS Office ismeretek,

  • Pontos, precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség,

  • Önállóság,

  • Kreativitás, jó probléma-megoldó képesség, elhivatottság.

Amit ajánlunk:

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel,

  • Innovatív szakmai munkavégzés, folyamatos fejlődési lehetőség,

  • Szakmai továbbképzések,

  • Versenyképes jövedelem,

  • Versenyképes kompenzációs csomag: 13. havi fizetés, mozgó bér, cafetéria, dolgozói biztosítás, munkába járás biztosítása.

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol