www.cvonline.hu

HR Szakértő Ref.884

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.02.20.
Hirdetés azonosító: 900688
lejárt

Multinacionális gyártó partnercégünk részére keresünk HR szakértő munkatársat

HR szakértő (Ref.884)

Feladatok:

  • Toborzás-és kiválasztási folyamatok koordinációja
  • Személy-és munkaügyi adminisztráció (Munkaszerződések, munkaköri leírások, munkavállalói értékelések készítése)
  • Munkahelyi elégedettség felmérés, eredmények rögzítése
  • A szervezetfejlesztési stratégiák támogatása, javaslatok kidolgozása
  • A HR stratégia megvalósítása, szoros együttműködés a HR vezetővel
  • HR pályázatok koordinálása, dokumentálása
  • Részvétel a bérstratégia kidolgozásában
  • Munkajogi és egyéb releváns törvényi változások nyomon követése, adaptálása
  • Kapcsolattartás és adatszolgáltatás partner vállalatok és illetékes hatóságok felé
  • A vállalati kultúra fejlesztése, belső rendezvények szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (Előny: termelő cégnél)
  • HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Számítógépes ismeretek (MS Office
  • Önálló, rugalmas és célorientált személyiség
  • Kiváló kommunikáció és szervező készség készség

Előny:

  • Bérszámfejtési ismeretek
  • Munkajogi ismeretek

Amit Megbízónk nyújt:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag, széles körű cafeteria juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Támogató környezet

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát (angol vagy német nyelven) az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu