www.cvonline.hu

HR supervisor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 943390

Székesfehérvári irodánk bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • Munkaerő kölcsönzési, közvetítési projektek önálló, teljes körű lebonyolítása
  • Aktív részvétel a jelöltek felkutatásában
  • Interjúk, tesztírások szervezése
  • Be-, és kilépő munkatársak teljes körű ügyintézése
  • Kapcsolattartás a megbízó cégekkel
Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi végzettség (HR, Gazdasági szakirány)
  • Hasonló területen szerzett, 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Toborzási, kiválasztási projektekben szerzett tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség a folyamatosan változó, új kihívásokat, feladatokat generáló környezethez
  • Önálló munkavégzésre való képesség
Amit kínálunk:
  • Folyamatos képzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Új kihívásokat, feladatokat generáló környezet
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzzal a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével, vagy személyesen a Székesfehérvár Távírda u. 18 I. emeleti irodánkban munkanapokon 10-12 óra között.