www.cvonline.hu

HR supervisor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 942007

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Saját, bővülő csapatunkba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba, Szombathelyre:

Feladatok:
  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a kölcsönvevő képviselőivel vezetői és adminisztrációs szinten
  • Ügyfélszolgálati feladatok: a munkavállalók napi ügyeinek intézése
  • Személyes, telefonos és e-mailes kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Napi munkaügyi és adminisztrációs feladatok ellátása (beléptetés, kiléptetés)
  • Toborzás, kiválasztásban való aktív részvétel
  • Bérszámfejtés előkészítése, a partnercéggel és a munkaügyi osztállyal együttműködve
  • Riportok, statisztikák készítése a Megrendelő és a Vezetőség számára
  • Munkavégzés részben vagy egészben a partnercég telephelyén
  • Együttműködés a régiós irodában dolgozó kollegákkal
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (előny: HR, munkaügy, bérszámfejtés, TB)
  • Ügyfélszolgálat, ügyfélkapcsolat területén szerzett többéves tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi és munkajogi ismeretek
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Talpraesettség, empátia, jó kapcsolatteremtő készség
  • Átlagon felüli kommunikáció készség, határozott fellépés.
  • Ügyfél és munkavállaló központú szolgáltatói szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó használata a munkavégzéshez.
Előny:
  • munkaerő-kölcsönzési projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • Nexon bérprogram ismerete
Amit kínálunk:
  • Stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: Okostelefon, laptop
  • Multinacionális környezet, dinamikus, fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési és karrier lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye:
  • Szombathely
Kapcsolat:
Jelentkezés, fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímen keresztül, tárgy mezőben a Supervisor - Szombathely hivatkozás feltűntetésével.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Szombathely