www.cvonline.hu

HR SUPERVISOR

  • A hirdetés 726 napja lejárt

Magyarország egyik meghatározó személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cége a Prohuman. 10 éve működő HR szolgáltató eddig több mint 100 ügyfele ismerte meg szolgáltatásainkat, jellemzően a munkaerő-kölcsönzés, -közvetítés, Cafeteria és bérszámfejtés szolgáltatásokat. Budapesti irodánk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

-          Állománykezelés pest megyei régiós  projekteken

-          Bérjegyzékek, cafeteria kiosztása

-          Együttműködés a partnerrel (pl. jelenléti ívek ellenőrzése)

-          Munkaügyi nyilatkozatok naprakészen tartása, munkavállalók nyilatkoztatása

-          Projektek üzemorvosi vizsgálatainak intézése

-          Munkavállalók bemutatása csoportos tájékoztató keretében partnercég számára

-          Együttműködés a projektvezetővel és a munkaügyi osztállyal

-          Munkavállalói kérdések megválaszolása 24 órán belül

Az ideális pályázó rendelkezik:

-          Legalább középfokú végzettséggel

-          Munkaügyi végzettség előny, tapasztalat feltétel

-          Munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat előny, állománykezelésben szerzett tapasztalat feltétel

-          „B” kategóriás jogosítvánnyal, saját autó megléte előny

-          Ügyfél- és munkavállaló központú, szolgáltatói szemlélettel

-          Önálló, határozott, de együttműködő fellépéssel,

-          Nexon ismeret előnyt jelent

Amit cégünk nyújt:

  • Stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiváló munkakörülmények, dinamikus, fiatalos csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Budapest, 1Pest megye

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott magyar nyelvű életrajzát, bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Referenciakód , amelyet, kérjük, a tárgymezőben tüntessen fel: „SUP-HR”

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő