www.cvonline.hu

HR SPECIALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 971075

Komárom-Esztergom megyei, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása
  • Ajánlati rendszer működtetése
  • Employer branding (részvétel állásbörzéken, kiadványokban való megjelenés menedzselése)
  • Dolgozói integrációs folyamat koordinálása
  • A teljesítményértékelési folyamatban történő közreműködés
  • Szervezetfejlesztés, karriermenedzsment
  • Kompetencia mátrix karbantartása
  • HR folyamatok és eljárások fejlesztése, auditokra való felkészülés
  • HR Kontrolling folyamatok működtetése, fejlesztése, riportok készítése
  • A vállalat társosztályaival történő folyamatos kapcsolattartás
  • Közreműködés vállalati rendezvények szervezésében

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kezdeményezőkészség
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Hatékony, önálló munkavégzés
  • Minőségorientáltság, jó probléma-megoldó képesség, elhivatottság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtámogatás

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR SPECIALISTA, Komárom-Esztergom megye

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország