www.cvonline.hu

HR Specialista

  • A hirdetés 579 napja lejárt

Toborzásban, kiválasztásban és fejvadászatban gyakorlott HR Specialista kollégákat keresünk gyártó partnerünk részére

Multinacionális partnerünk Magyarország észak-keleti régiójában keres HR specialistát, magyar és nemzetközi kiválasztási projektek koordinálására, nagyfokú önállósággal

Feladatok:

  • Kiválasztási projektek önálló koordinálása – szakemberek és vezetők területén
  • Szoros együttműködés a vezetőkkel az igények megfogalmazásában – a magyar és a külföldi gyárak esetében is
  • Interjúk folytatás magyar és angol nyelven
  • Kapcsolattartás a jelentkezőkkel
  • Aktív kapcsolattartás a munkaerő közvetítő cégekkel
  • Részvétel a helyi és nemzetközi stratégia megvalósításában
  • Új technológiák feltérképezése a toborzás és kiválasztás területén
  • Rendszeres riportálás a vezető felé
  • Rendszeres adminisztráció

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 2-5 év kiválasztásban szerzett tapasztalat, amiben volt toborzás, kiválasztás és fejvadászat is. (Vállalati oldalon szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás)
  • Műszaki területre történő kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás – ez elengedhetetlen, mivel angol nyelvű interjúkat is kell tartani, és a HR vezető sem beszél magyarul
  • Önállóság szükséges a munkakörhöz, HR oldalról egyedül kell akár felsővezetői kereséseket is menedzselni
  • Nyitottság, extravertált személyiség és a kiváló kommunikációs készség a jelöltek meggyőzéséhez kell majd
  • Határozottság, mivel az igények a magyar vagy külföldi felsővezetőktől érkeznek

Amit kínálnak:

  • Tiszta és modern munka körülmények
  • Eszközök a napi munkavégzéshez
  • Folyamatos oktatás, továbbképzés
  • Segítőkész és jó fej kollégák
  • Valódi nemzetközi projektek
  • Újdonságokra való nyitottság
  • Változatos projektek, melyben mindig segít egy szakmai vezető
  • Bónusz és cafetéria

Amennyiben szimpatikus lehet a terület, a jelentkezéseket önéletrajzzal várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol