www.cvonline.hu

HR specialista

  • A hirdetés 618 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Nemzetközi partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Bérfejlesztések szakmai támogatása
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer bevezetése
  • Munkaügyi adminisztráció teljes körű vezetése
  • Dolgozók be-, és kiléptetésének koordinálása
  • Cafeteria ügyintézése
  • Folyamatos riportálás a vezetőség felé
  • Napi kapcsolattartás a nemzetközi központtal
  • Vállalati tréningek szervezése és lebonyolítása
  • Rendezvények szervezésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év HR/Munkaügy területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói MS Office ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Céges autó
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő