www.cvonline.hu

HR Specialista

  • A hirdetés 802 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Folyamatosan bővülő autóipari beszállító Partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

Szervezetfejlesztési feladatok ellátása;
HR projektekben való részvétel (pl. éves képzési terv kidolgozása, teljesítményértékelési rendszer);
HR folyamatok, szabályzatok aktualizálása;
A direkt és az indirekt állomány toborzásában, kiválasztásában való aktív részvétel;
Kapcsolattartás a kölcsönző, közvetítő és fejvadász cégekkel;
A munkavállalók kompetenciáinak megfelelően képzések tervezése, szervezése;
Munkaköri profil szerkesztése a területekről érkező igények alapján;
Napi szintű kapcsolattartás a partnerekkel, társosztályokkal;
Riportok, statisztikák készítése a vezetőség felé.

Követelmények:

Előny:

Főiskolai v. egyetemi diploma
Min. 2-3 év releváns tapasztalat gyártó/termelő környezetben
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Környe-Ipari Park, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem
Bejárás támogatása
Stabil vállalati háttér

Ideális pályázó:

Több éve HR területen dolgozik.
Agilis, munkájára igényes, dinamikus, megbízható személyiség
Jó szervező- és problémamegoldó képességgel rendelkezik

Helyek Tatabánya
Székesfehérvár
Győr
Kategória Humán erőforrás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő