www.cvonline.hu

HR specialista

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 840008
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg budapesti, gyógyszerkereskedelmi partnercégünk részére keresünk munkatársat részmunkaidős vagy teljes munkaidős  HR specialista pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • HR adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A vállalat HR információs rendszerének kezelése
  • Munkaszerződések készítése, adminisztrációja
  • Munkatársak személyi anyagainak kezelése, kérdéseik megoldása
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok biztosítása, ellenőrzése
  • Hatósági ellenőrzések koordinálása
  • Kapcsolattartás a cafeteria szolgáltatókkal
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, tanácsadás
  • HR projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú, HR szakirányú végzettség
  • Erős, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • A Nexontime és Nexonbér rendszerek ismerete
  • Néhány éves tapasztalat bérszámfejtés területén, annak felügyeletében, illetve hatósági ügykezelésben
  • Néhány éves tapasztalat HR információs rendszerekben történő adatkezelésben, személyi anyagok kezelésében
  • Foglalkoztatással kapcsolatos törvényi szabályozások ismerete
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Proaktív hozzáállás kedves személyiséggel párosulva

Munkaidő: Rugalmasan 6-8 órában, kötetlen munkaidőben. havi 2 nap home office.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a honlapunkon történő regisztráció után.

Kategória
Humán erőforrás