www.cvonline.hu

HR Specialista

  • A hirdetés 1233 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, piacvezető megbízója részére szakmailag elhivatott, proaktív, lelkes

kollégát keres.

Feladatok

Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű menedzselése,
Kapcsolattartás a fejvadász irodákkal, és a megbízókkal,
Szervezetfejlesztés,
HR projektek összefogása,
Tréningek szervezése, teljesítményértékelések,
Új munkatársak ki- és beléptetése, szerződések kezelése,
Riportok, elemzések készítése, adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

Főiskolai vagy egyetemi végzettség (HR terület előny)
Minimum 2-3 év toborzás - kiválasztásban szerzett tapasztalat, érdeklődés a műszaki területek iránt,
Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat,
Magas szintű kommunikációs készségek, emberközpontúság, önállóság,
Microsoft Office programok átfogó ismerete,
Magabiztos angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk

Fiatalos, motivált, lelkes csapat,
Változatos feladatok,
Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
Versenyképes bérezés,
Humánus vezetőség, kellemes munkahelyi környezet,
Folyamatosan bővülő vállalat.

Munkavégzés helye:

Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő