www.cvonline.hu

HR Specialista

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 735023

Ágazatában piacvezetők közé tartozó, nagy múltú, gyártási/termelési tevékenységet folytató multinacionális megbízónk keres új, szakmája iránt elhivatott munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Munkajogi, személyügyi, HR adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása a vállalat üzemegységében-a HR igazgató irányítása mellett,
  • Munkajogi tanácsadás szervezeten belül, jogszabályi előírások betartásának biztosítása,
  • HR és Munkaügyi rendszer működtetése, fejlesztések koordinációja, ellenőrzése,
  • Igazolások kiállítása, személyi anyagok, munkaszerződések kezelése, ki- és beléptetés támogatása,
  • Aktív részvétel a munkaidő beosztások, munkarendek kialakításában;
  • Munkaidő nyilvántartás, műszakbeosztások nyomon követése, jelenléti ívek ellenőrzése,
  • Havi bérzárás, bérszámfejtés előkészítésében aktív részvétel,
  • Riportok, létszámjelentések, statisztikák készítése.
Elvárások:
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (HR és/vagy közgazdász diploma);
  • Nemzetközi, középes vagy nagyvállalatnál, termelőcégnél-HR adminisztráció, munkajog területén-szerzett 2-5 éves tapasztalat;
  • naprakész, gyakorlatban is alkalmazható Mt. ismeret
  • integrált személyügyi, munkaügyi rendszerek ismerete; magabiztos Excel használat;
  • társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Amit a munkaadó kínál:
  • versenyképes, a pozíció felelősségéhez igazított juttatások;
  • biztos nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
  • önállóságot igénylő, felelősségteljes munkakör.
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • támogatjuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni a kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Pest megye
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió