www.cvonline.hu
HR Specialista
Trenkwalder Kft
Régió: Komárom-Esztergom, Magyarország
Hozzáadva: 2017.12.15.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1243650

Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Hatékony létszámgazdálkodás fenntartása, működtetése.
  • Toborzás-kiválasztási feladatok koordinálás indirekt és szellemi pozíciók esetében, támogatás a fizikai toborzásban
  • Toborzáshoz kapcsolódó mutatószámok elkészítése.
  • A toborzáshoz kapcsolódó adminisztrációs fladatok ellátása.
  • Toborzási folyamatok fejlesztésére tett javaslatok kidolgozása.
  • Részvétel a toborzáshoz kapcsolódó marketing akciókban.
  • Új munkavállalók érkezésének kommunikálása a szervezet felé, illetve a belépéshez kapcsolódó dokumentumok elkészítése.
  • Éves létszámtervezésben való részvétel.
  • Havi aktuális- és előre jelzett létszám kimutatás elkészítése és riportolása.
  • Újonnan felvett munkatársak bérkalkulációjának elkészítése
  • Beszállító partnerekkel való folyamatos és hatékony kapcsolattartás, beszállító-fejlesztés.
  • Egyéb, a kiválasztáshoz kapcsolódó HR projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Min. 3 éves tapasztalat toborzás és kiválasztás területén
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Eredmény orientált hozzáállás
  • Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Kreativitás és ügyfélközpontú szemlélet

Amit nyújtunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • A régióban kiemelkedő fizetés
  • Bónuszrendszer
  • Béren kívüli juttatások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.