www.cvonline.hu

HR SPECIALISTA

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1077561
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Partnerünk egy nemzetközi autóipari gyártó cég, amely Magyarországon az első tíz legnagyobb munkaadó között szerepel.  Olyan újfajta gyártási kultúrát honosított meg minden folyamatában, amely a biztonságra és a környezetvédelemre törekszik. A vállalat vezérelve, hogy olyan terméket gyártsanak, amely az emberek életét megkönnyíti, az igényeiket kiszolgálja.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi munkakörnyezet

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Expat management / Kapcsolattartás a branch office irodákkal
  • HR projektekben való részvétel
  • Éves teljesítményértékelési folyamat szervezése
  • Részvétel a HR üzleti partner rendszer létrehozásában

AMIT ÖNTŐL ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Expat management területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Magabiztos, határozott fellépés

Ha úgy érzed, hogy szeretnél ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldd el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzodat az alábbi email címre.

Köszönjük!
NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya