www.cvonline.hu

HR SPECIALISTA

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1072646
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Partnerünk a világ vezető öblösüveggyártójaként, több mint száz éve készít tiszta, fenntartható, márkaépítő üvegcsomagolást számos, a világ legismertebb élelmiszer- és italmárkájának. Globálisan 80 gyártási üzemben, 27000 alkalmazottat foglalkoztat. Lehetőség van a világ különféle nemzetiségű munkatársaitól tanulni, illetve velük együtt dolgozni. A kollégák minden nap úgy érezhetik, hogy a munkájuk értéket teremt. A vállalat nagy hangsúlyt fektet a szakmai továbbképzésre. Ha csatlakozik a csapathoz, olyan munkaadóra talál, amely támogatja a közösséget, amelyben élnek és dolgoznak a kollégák.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Békés megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Dinamikus és sikeres csapat
  • Érdekes, kihívásokat nyújtó, igényes munka nemzetközi környezetben

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • A HR folyamatok teljes körű menedzselése
  • Új munkatársak beillesztésében való részvétel
  • A tehetséggondozás és teljesítménymenedzselés folyamatok és tréningek szervezése
  • Tanácsadói szerep betöltése a társosztályok részére
  • Személyzeti folyamatok fejlesztése
  • A bérszámfejtés előkészítésében és havi zárásban való részvétel
  • HR riportok elkészítése a vezetőség felé
  • Dokumentációk készítése

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Néhány éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Naprakész munkajogi ismeretek.
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs készség
  • Együttműködő képesség, numerikus készség, precizitás, pro aktivitás
  • Döntési képesség
  • Kiváló problémamegoldó készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Gyártó területen szerzett tapasztalat
  • Nexon program ismerete

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.
Köszönjük!
NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Békés