www.cvonline.hu

HR specialista

  • A hirdetés 201 napja lejárt

Több éves tapasztalattal rendelkezel HR generalista/specialista területen és otthon érzed magad a munkaügyi kérdésekben? Tárgyalási szinten beszélsz angolul? Multinacionális megbízó vállalatunk Békés megyei munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kiválasztási folyamat teljes körű irányítása

  • Új munkatársak implementálása

  • Tehetséggondozási és teljesítmény menedzselési folyamatok támogatása

  • Tréning és folyamatfejlesztés

  • Egyéni és kollektív munkaügyi kérdések támogatása

  • Bérszámfejtés előkészítése, havi zárással kapcsolatos feladatok

  • Riportálás és egyéb dokumentációs feladatok

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség (HR)

  • Minimum 2 év HR generalista tapasztalat multinacionális gyártó környezetben

  • Naprakész munkajogi ismeretek

  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás

  • PC felhasználói ismeretek (MS Office, Outlook, Word, Excel

Előny:

  • Egyéb végzettség (pénzügy, pszichológia, andragógia stb.)

  • Tapasztalat jogi területen, munkaügyi kérdésekben, szakszervezeti területen

  • Nexon ismeret

Személyes kompetenciák:

  • Jó kommunikációs készség angol és magyar nyelven

  • Pénzügyi beállítottság

  • Strukturált és pontos munkavégzés

  • Vezetői kompetenciák

  • Proaktív, kitartó, önálló és kooperatív személyiség

  • Fejlesztői szemlélet

  • Jó problémamegoldó képesség

  • Multitasking képesség

Amit megbízónk nyújt:

  • Modern multinacionális környezet

  • Versenyképes fizetés

  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Békés Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás