www.cvonline.hu

HR Specialista

  • A hirdetés 320 napja lejárt

A National Instruments hardvergyártó-, szolgáltató- és K+F debreceni központja HR Specialistát keres.

Jelentkezz hozzánk, ha olyan nemzetközi csapatban szeretnél dolgozni, ahol folyamatos kihívások és fejlődési lehetőségek várnak Téged. Az NI-ban olyan légkör fogad, ahol a mindennapokat az egymás iránti tisztelet, lendületesség, dinamikus, segítőkész  csapat és kihívással teli feladatok övezik.

Elsődleges feladataid:
- A cégen belüli, munkavállalókkal kapcsolatos munkaügyi változások kezelése
- A HR kontrolling koordinálása: személyzeti, szervezeti mutatószámok aktualizálása
- Rendszeres riportálás az ügyvezetés felé
- A fenti feladatokhoz kapcsolódó további projektekben való részvétel, azok irányítása
- Folyamatok értékelése, folyamatos fejlesztése

Milyen feltételekkel jelentkezhetsz hozzánk?
- Felsőfokú végzettség (közgazdasági tanulmányok előnyt jelentenek)
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- 1-2 éves releváns HR tapasztalat
- Analitikus gondolkodás
- Döntéshozatali képesség
- Ügyfélközpontúság, folyamatos fejlesztő szemlélet

- Stabil és dinamikusan fejlődő munkahelyet szeretnél
- Inspiráló, kellemes, munkakörnyezetben szeretnél dolgozni
- Szeretnél napi szinten használni idegen nyelveket
- Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, ahol a munkanap hamar elrepül
- Egy olyan munkahelyre vágysz, ahol lehetőséged van a folyamatos fejlődésre
- Rugalmas munkaidőre vágysz, melyben könnyen össze tudod egyeztetni a magánéleted a munkáddal
- Fontos számodra, hogy elismerjék és értékeljék a teljesítményed

Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol