www.cvonline.hu

HR SPECIALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1039854

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása
  • A munkavállalók be- és kiléptetése, munkaszerződések, munkaköri leírások készítése
  • A külföldi munkavállalók hivatalos ügyeinek intézése
  • A teljesítményértékelési és a dolgozói karriertervezési folyamatok támogatása
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kimutatások, riportok készítése
  • A vállalat társosztályaival történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Termelővállalatnál szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat (toborzásban szerzett tapasztalat)
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Együttműködő készség
  • Hatékony, önálló munkavégzés
  • Jó probléma megoldó képesség, elhivatottság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR SPECIALISTA, Veszprém megye

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország