www.cvonline.hu

HR specialista

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Komárom-Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk

munkatársat.

Pozíció azonosító: hrs

Kategória: HR

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladatok

  • Toborzás, kiválasztás;
  • Ajánlati rendszer működtetése;
  • Employer branding (Állásbörzéken részvétel, kiadványokban való megjelenés menedzselése);
  • Próbaidős és kilépő interjúk készítése, adminisztrációja, riportolása;
  • Integrációs folyamat menedzselése, adminisztrációja és fejlesztése;
  • Részvétel a teljesítményértékelési folyamatban;
  • Szervezetfejlesztés, karriermenedzsment (OPDR – organisational & Personal Development Review);
  • A HR folyamatok és eljárások fejlesztése;
  • A HR folyamatok hatékonyságának mérése, jelentések készítése;
  • Hatékony létszámgazdálkodás támogatása;Kompetencia mátrix karbantartása, HumanManagement rendszer naprakész információkkal való frissítése;
  • Workday rendszer működtetése;
  • Folyamatos kapcsolattartás és jelenlét a termelésben;
  • HR auditokra (ISO/TS, vevői) való felkészülés koordinálása;
  • Különböző HR fejlesztések megvalósításában való aktív részvétel;
  • HR kontrolling rendszer fejlesztése, riportok kialakítása, riportolás folyamatosságának biztosítása;
  • Részvétel vállalati rendezvények szervezésében.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Minimum 3-5 éves HR területen szerzett tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvismeret;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • A vonatkozó jogszabályok és előírások ismerete.

Előny

  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címen.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol