www.cvonline.hu

HR SPECIALISTA (Toborzás-kiválasztás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 1073336

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása fizikai és szellemi munkakörökre egyaránt
  • A vállalat társosztályaival történő folyamatos kapcsolattartás
  • Hirdetések elkészítése, feladása
  • Munkaerő közvetítő cégekkel történő kapcsolattartás
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Dolgozói integrációs folyamat működtetése
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Nagyfokú önállóság, precizitás és probléma megoldó készség

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Nexon modulok ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR SPECIALISTA (Toborzás-kiválasztás), Fejér megye

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország