www.cvonline.hu

HR specialista (T07hrs)

  • A hirdetés 715 napja lejárt

HR specialista

T07hrs

Komárom-Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk HR specialista munkatársat.

Feladatok:

  • Toborzás, kiválasztás;
  • Ajánlati rendszer működtetése;
  • Employer branding (Állásbörzéken részvétel, kiadványokban való megjelenés menedzselése);
  • Próbaidős és kilépő interjúk készítése, adminisztrációja, riportolása;
  • Integrációs folyamat menedzselése, adminisztrációja és fejlesztése;
  • Részvétel a teljesítmény értékelési folyamatban;
  • Szervezetfejlesztés, karriermenedzsment (OPDR – organisational & Personal Development Review);
  • A HR folyamatok és eljárások fejlesztése;
  • A HR folyamatok hatékonyságának mérése, jelentések készítése;
  • Hatékony létszámgazdálkodás támogatása;
  • Kompetencia mátrix karbantartása, HumanManagement rendszer naprakész információkkal való frissítése;
  • Workday rendszer működtetése;
  • Folyamatos kapcsolattartás és jelenlét a termelésben;
  • HR auditokra (ISO/TS, vevői) való felkészülés koordinálása;
  • Különböző HR fejlesztések megvalósításában való aktív részvétel;
  • HR kontrolling rendszer fejlesztése, riportok kialakítása, riportolás folyamatosságának biztosítása;
  • Részvétel vállalati rendezvények szervezésében;
  • A munkaköri szintnek megfelelő HR- en belüli feladatok ellátása;
  • Vállalati szabályzatok és munkautasítások betartása valamint a munkavédelmi, -tűzvédelmi, -egészségvédelmi, -környezetvédelmi szabályok betartása;
  • A felelősségi körébe tartozó vagyontárgyak megóvása;
  • Továbbá minden olyan, a közvetlen felettes által kiadott feladat elvégzése, amely a munkakörrel összefüggésbe hozható, a meglévő képzettséggel ellátható és a vállalat érdekeivel összhangban van.

Tapasztalat:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 3-5 éves szakmailag releváns tapasztalat;
  • Angol nyelvismeret – társalgási középfokú szint;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • A vonatkozó jogszabályok és előírások ismerete;
  • Előny: termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Kezdeményezőkészség, minőségorientáltság;
  • Hitelesség;
  • Személyes hatékonyság, ügyfélorientáció;
  • Felelősségteljes, érett személyiség;
  • Jó szervező készség;
  • Jó kommunikációs készség.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol