www.cvonline.hu

HR Specialista [ST-DHRS01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.11.12.
Hirdetés azonosító: 865973

Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatója, melynek budapesti központjába keresünk önálló és pro aktív, a magyar munkaszerződések kezelésében és az SAP HR moduljában jártas szakembert.

Feladatok

- Munkaszerződések elkészítése, felülvizsgálata és karbantartása
- Éves fizetés és bónusz változások megszerkesztése
- Ki-, és beléptetések menedzselése adminisztratív szempontból
- SAP HR moduljában történő változások rögzítése, egyéb rendszerekben történő adatváltozások rögzítése
- Expatok munkáltatásával járó adminisztráció elvégzése
- A Humánerőforrás állománnyal kapcsolatos riportok készítése
- Jogosultságok intézése
- HR osztály támogatása

Elvárások

- Középfokú szakirányú VAGY felsősokú végzettség
- Magyar munkavállalói szerződések elkészítésében megszerzett legalább 1-2 éves tapasztalat multinacionális környezetben
- Releváns munkajogi ismeretek
- Legalább erős középfokú angolnyelv tudás
- Tapasztalat az SAP HR moduljában történő adatrögzítésben
- Kiemelkedően pontos és precíz munkavégzés
- Önállóság, pro aktivitás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió