www.cvonline.hu

HR specialista kompenzációs területre

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.04.18.
Jelentkezési határidő: 2015.06.06.
Hirdetés azonosító: 929713
lejárt

Precíz HR specialistát keresünk angol és egyéb Európai nyelvtudással (Német/ Holland/ Francia/ Olasz /Spanyol) kompenzációs területekre. Partnerünk egyike a világ vezető szolgáltatóinak kommunikációs megoldások és szolgáltatások területén. A vállalat, melynek bővülő, budapesti üzleti központjába keresünk HR-es tapasztalattal, rendelkező jelentkezőket.

Megbízónk tapasztalatnak megfelelően kiváló fizetést, próbaidő után egyéb juttatásokat, illetve szakmai és nyelvi tréningeket biztosít. Az kiváló környezetet és egy jó hangulatú és növekvő csapatban rejlő lehetőséget kínálja a jelentkező HR specialistának.

A HR specialista legfontosabb feladatai:
• Kompenzációval kapcsolatban felmerülő kérdések kezelése a vállalati előírásoknak megfelelően
• Cafetéria rendelése, adminisztrációja
• Szabadságok, hiányzások kezelése
• Riportok készítése a vezetőség felé
• Részvétel az újonnan érkezők orientációs programjában

Legfontosabb elvárások a HR specialistával szemben:
• HR területen szerzett tapasztalat
• Felsőfokú végzettség
• Folyékony angol, vagy angol és német/spanyol/francia nyelvtudás
• MS Excel ismeretek, SAP tapasztalat, vagy ismeret előny
• Precíz munkavégzés, analitikai képesség

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.