www.cvonline.hu

HR specialista - Kompenzációs terület

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.03.20.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 1016891
lejárt

Tapasztalt HR specialistát keresünk kompenzációs területre (teljesítmény, javadalmazás, HR kontrolling és riporting) az egyik multinacionális banki ügyfelünkhöz 4 hónapos határozott idejű, budapesti munkavégzésre. Megbízónk az egyik vezető pénzügyi szolgáltató, aki az egyik HR specialistájának az ideiglenes helyettesítésére, a meglévő csapat operatív támogatására keres kooperatív HR specialistát. Megbízónk kimagasló fizetést, egy összeszokott és professzionális csapatot és támogató vezetést kínál a jelentkező HR specialistának.

A HR specialista legfontosabb feladatai:

  • A meglévő kompenzációs csapat összefogása, operatív koordinációja, majd támogatása és ellenőrzése
  • A kompenzációs terület adminisztratív területeinek (kontrolling és riporting) felügyelete, szükséges kimutatások és elemzések elkészítése, a releváns SAP terület kezelése és frissítésének felügyelete
  • Kompenzációs csomagok ellenőrzése, megtartási bónusz csomagok összeállítása
  • A teljesítmény értékelési rendszer fejlesztése és működtetése
  • Kapcsolattartás az érintettekkel, a terület képviselete a menedzsment felé

Legfontosabb elvárások a HR specialistával szemben:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Rendszer szemlélet, koordináló, támogató hozzáállás, proaktív és kooperatív személyiség
  • SAP rendszer ismerete, adózási és társadalombiztosítási ismeretek előny

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, továbbá tapasztalata, képzettsége és személyisége megfelel a leírtaknak, jelentkezzen a Link megjelenítése weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest