Ugrás a tartalomra
HR SPECIALISTA (KÉPZÉSI TERÜLET) (HF 12-8171)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

HR SPECIALISTA (KÉPZÉSI TERÜLET)

(HF 12-8171)

munkatársat.

Feladatok

  • A vállalati képzési és fejlesztési programok irányítása,
  • Kapcsolattartás a közép- és felsőfokú tanintézményekkel,
  • Képzési tervek elkészítése, megvalósítása, értékelése,
  • Új képzési projektek előkészítése, bevezetése.

Elvárások

  • Képzés-fejlesztés területén szerzett releváns tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban).

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Gödöllő vonzáskörzete.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF
12-8171”-es referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Gödöllő
Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása