www.cvonline.hu

HR SPECIALISTA (HR ÜZLETI PARTNER)

  • Az állásajánlat lejárt.

Impozáns ruhamárkákat forgalmazó, nemzetközi háttérrel rendelkező cégünk

munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • toborzási projektek megvalósítása;
  • jelöltek felkutatása szabványos és nem szabványos forrásokból;
  • részvétel a cég HR stratégiájának megvalósításában a képzés, fejlesztés, munkáltatói márkaépítés, motiváció és egyéb területein;
  • HR eszközök létrehozása és megvalósítása minden üzlet számára;
  • az értékesítési osztály és igazgatók napi szintű támogatása a HR feladatokat illetően;
  • aktív részvétel az új dolgozók szervezetbe való bevezetésében, integrálásában;
  • képzések szervezése és levezetése a belső alkalmazottak számára;
  • változási folyamatok támogatása és kommunikálása az üzletek felé.

Elvárások:

  • érdeklődés a szervezeti HR tágabb témakörei iránt;
  • felsőfokú szakirányú végzettség (HR, pszichológia, szociológia);
  • kiváló angol nyelvtudás (min. B2 szint);
  • MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint) felhasználó szintű ismerete;
  • jó kapcsolatépítő és kommunikációs készség;
  • magas szintű munkaszervező-készség és magabiztosság;
  • proaktív magatartás a problémák megoldásában és kreativitás.

Előny:

  • üzletvezetői, menedzseri tapasztalat

Amit kínálunk:

  • támogató háttér
  • családias légkör
  • versenyképes bér
  • márkaboltjainkban való vásárlási kedvezmény
  • céges telefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Egyéb információ:

  • Foglalkoztatás módja: munkaviszony 3 hónap próbaidővel
  • Teljes munkaidő
  • A munkakör betölthető: azonnal

Ha felkeltettük érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát bérigényének megjelölésével és motivációs levelét az alábbi e-mail címre!

Munkavégzés helye Budapest, 13. kerület
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest