www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

HR specialista (bérezsési/juttatási rendszerek)

(HF 9-6601)

munkatársat

Győr-Moson-Sopron megyébe.

Feladat:

  • Munkaköri leírások, munkakör-értékelések előkészítése,
  • Vállalat bérezési és juttatási rendszerének megtervezése és fejlesztése,
  • Hatékonyságnövelő döntések előkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Termelő vállalatnál bérezési és juttatási rendszerek területen szerzett HR-tapasztalat,
  • Aktív ANGOL nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes fizetés,
  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos hátterű cég.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
 önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6601” referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése